KONST / Litografier / Färglitografi 8258081
nr 825 8081
Färglitografi
Nissan Engel, E, A, signerad, motivets mått: 60x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 maj 2013
kl 19:40:12
400 kr
500 kr
700 kr